חוק סימון חניה פרטית בחניון

סימון חניה פרטית: כמה פעמים הגעתם לביתכם אחרי יום עבודה מפרך ורק חיכיתם למקלחת מפנקת, ארוחה משביעה ורביצה מול הטלוויזיה אבל אז נאלצתם להקפיא מצב, לדחות את התוכניות, ולהתחיל לחפש חנייה כי שוב חנו לכם בחנייה הפרטית ואתם נתקעים ללא מקום להחנות את הרכב. כמה פעמים התווכחתם עם השכנים או חייגתם למשטרה על מנת לזהות את בעל הרכב אשר העז לחנות את רכבו בחנייה הפרטית שלכם?

ניקוי חניונים

סימון חניה פרטית בחניון

לפני הכול, חשוב להבין כי סימון כניסה לחנייה פרטית מהווה למעשה הגדרת גבול ברורה וממשית אשר מגדירה את תחומי החנייה הפרטית שלכם. סימון החנייה יעזור לא רק לשכנים להימנע מלחסום לכם את הגישה לחנייה אלא גם יגדיר במדויק כי המדובר בחנייה השייכת לאדם ו/או משפחה ספציפית ורק להם מותר לחנות.

סימון חנייה פרטית בחניון למעשה מבהירה לכל הסובבים כי אין הם רשאים לחנות במקום החנייה המסומן או לחסום את החנייה שלכם ולהפריע לכם בשגרת החיים.

בעידן של ימינו שכמעט לכל משפחה יש בממוצע מעל 2 רכבים, סימון והגדרת חנייה פרטית הינה קריטית ומהותית בעיקר באזורים בהם יש מצוקת חנייה או אזורים בהם סימוני החניות אינם ברורים ואנשים מחנים כאוות נפשם ותופסים שטח מיותר.

לא פחות חשוב, סימון חניה פרטית יכול למנוע לא מעט סכסוכי שכנים אשר רובם מתחילים מוויכוח על מקומות חנייה.

כמו כן, סימון חנייה פרטית יאפשר לכם להזמין אורחים ללא דאגה לחיפוש חנייה מתיש. חברת נקי נקי עושה בשבילכם את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

אז איך מסמנים

אם חשבתם שצבע לבן ושרטוט מדויק של קווים מקבילים יפתור לכם את הבעיה כדאי שתחשבו שוב. סימון חניות פרטיות בחניון צריך להיות ברור כך שיש צורך להשתמש בשילוט המורה כי מדובר בחנייה פרטית ואסורה חנייה של רכב זר.

ניתן להשתמש בשילוט ייחודי או בשער המצביע כי מדובר בחנייה פרטית. בנוסף, אם מדובר בחניון בניין מגורים, ניתן לסמן את החנייה בהתאם למספר הדירה וכך אף אחד לא יתבלבל שמא מדובר בחנייה שלו.

לסיכום, בין אם רק עכשיו עברתם לבניין מגורים חדש או שסתם נמאס לכם מכל הכאוס של מציאת חנייה, חברה מקצועית כמו נקי נקי תעשה עבורכם סדר. סימון חנייה פרטית בחניון חוסכת לכם לא מעט כאב ראש, אי נעימויות ועימותים מיותרים הנפתרים בפשטות ובקלות.

דירוג
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה