כל מה שרציתם לדעת על איך מסמנים חניונים?

איך מסמנים חניונים: במידה ואתם מחזיקים בחנייה פרטית בקרבת מגוריכם, ייתכן ואתם מעוניינים בסימונה על מנת שאנשים העוברים באזור ידעו שלא להחנות את רכבם במקום שלכם וגם להימנע מתפיסת החנייה באופן קבוע על ידי השכנים. למעשה,  תפיסת חניות הינה בין הגורמים העיקריים למריבות בין שכנים ומסיבה זו במידה ואתם מחזיקים בחנייה פרטית, מומלץ שתדאגו לסמן אותה בהקדם כי אין לסמוך על העוברים ברחוב שיבינו כי החניה אסורה. סימון חניה פרטית תקנה לכם שקט נפשי.

 

איך מסמנים חניונים

 

איך מסמנים חניונים: מי מסמן חניונים?

סימון חניונים הנן עבודתם של חברות המתמחות בסימון כבישים. ניתן למעשה, לסמן את החנייה שלכם גם באמצעות דלי ומברשת צבע והדבר לא צריך לקחת הרבה זמן אך הבעיה מתחילה כאשר החנייה לא מסומנת בצורה שנראית מקצועית ואז העוברים ושבים ברחוב יכולים להתייחס לסימונים לא ברצינות. הדבר יכול להזיק במודח לאדם שקיבל הקצאה לחניית נכה בקרבת הבניין שלו, במידה והאדם לא יסמן את החניה שלו כראוי, הרי שעוברי האורח לא יתייחסו לחנייה שלו כחניית נכה לכל דבר מפני שהיא לא תראה כאילו היא סומנה על ידי גורם מוסמך.

חשוב לסמן את החניה בצורה מקצועית

לצבוע גדר וכביש זה ממש לא אותו הדבר. כאשר אנו צובעים את הגדר או הקיר למשל, הצבע יכול להישאר עליהם למשך שנים רבות מפני שהוא לא בא במגע עם כמעט שום גורם מלבד למזג האוויר ואולי השמש. כאשר מדובר בצבע על כביש לעומת זאת, מדובר בסיפור שונה לחלוטין מפני שמכוניות נוסעות על גבי הצבע באופן יום יומי וכתוצאה מכך הוא סובל מבלאי ושחיקה גבוהים. מעבר לכך סביר להניח כי הצע יהיה חשוף גם לגשם, שמש חזקה ואפילו שמנים שנוזלים מרכבים חונים או כאלו שרק חולפים על פניו.

חשוב להשתמש בצבע איכותי ומתאים בלבד בדיוק מהסיבות הללו. צבע לא איכותי עלול להימחק במהרה ואף להימרח ולאבד את אפקט החנייה שמסומנת בצורה מקצועית.

 

הוסיפו גם שלטים

מעבר לצביעת רצפת הכביש לצורך סימון החנייה, מומלץ להשתמש גם בשילוט בעל כיתוב בולט וגדול עם צבעים בולטים. על השלט ניתן להוסיף את מספר או מספרי הרכב שמורשים לחנות בחנייה ולנסות ליצור גורם הרתעה נוסף בפני העוברים והשבים. בעת שסימנתם את החנייה והיא עדיין נתפסת על ידי העוברים והשבים, מומלץ לחשוב על התקנת חוסם חנייה מקצועי על מנת למנוע את כניסתם של הרכבים באופן מוחלט על ידי שליטה בחוסמים עם מפתח או שלט רחוק.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר: נקי נקי

אנו ממליצים בחום על הכתבה הבאה: סימון חניה פרטית

דירוג
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה