ניקיון משרדים

חברת נקי נקי: ניקיון משרדים

נקי נקי רואה חשיבות נעלה ובסיסית בנושא ניקיון משרדים, סביבת עבודה נקייה ונעימה המשדרת ללקוחות שלכם מקצועיות ומנעימה לצוות העובדים שלכם את יום העבודה ומעצימה את אפקטיביות.

אנו בנקי נקי מיומנים בתחום אחזקת מבנים ועובדים עם כל סוגי המשרדים בפריסה ארצית ונוכל להגיע אליכם לכל מקום בארץ, ולתת לכם את השירות הטוב ביותר תוך התאמת אישית של תכנית ניקיון לפי דרישתכם, אם זה בפעולות בסיסיות של שאיבת אבק, פינוי פסולת הפחים או מירוק וחיטוי השירותים ובין אם זה שירותי פוליש וקיטור ואפילו שירותי צביעה, אנחנו שם, להרכיב ולהתאים את אופן הניקיון המושלם ביותר עבורכם.

ניקיון בערב לאחר שעות העבודה

בשעות הערב השקטות, לאחר שאחרון העובדים כבר עזב את המשרד, אנחנו שם כדי לדאוג שתחזרו למקום עבודה נקי, נעים וריחני. מקום עבודה ומשרד נקי הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג העסקי שלכם ואיך אתם נראים בעיני הלקוחות. נדאג להחלפת פחי האשפה, שאיבת השטיחים, הברקת החלונות, שטיפת כלים, ניקיון יסודי בחדרי השירותים, ניקוי לפרקט ושטיפת רצפות וכו׳.

היתרון הבולט שבעבודה בשעות הערב הוא כמובן שהמשרד ריק ופנוי מלקוחות/ עובדים ושאר תנועה וזה בדיוק הזמן שלנו לוודא שהכל יהיה ערוך ונקי ליום העבודה החדש.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי: ניהול ואחזקת מבנים

אושרת
חברה מדהימה! עובדים איתנו באופן קבוע ואחראים על אחזקת המבנה וניקיון המשרדים אצלנו ואנחנו מאוד מרוצים!
דירוג
51star1star1star1star1star