ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה בסנפלינג לבניינים רבי קומות ומשרדים

 

באמצעות שיטה מתקדמת לניקוי חלונות של בנייני משרדים בגובה רב מגיע המנקה אל העבר השני של החלון בעזרת מכשור מיוחד ובגישה ישירה ובכך מנקה באופן יסודי מדויק ומבריק את החלונות הרבים בבניין המשרדים ובבנייני מגורים רבי קומות, ביעילות ובמקצועיות הראויה.

לעבודה בגובה רב יש סיכונים לא מעטים ולא מעט משתנים שצריך להתמודד איתם כמו רוחות. כדי להגיע לגובה של החלונות צריך פשוט לטפס לשם… לצורך כך אנחנו משתמשים בציוד מקצועי וחבלים הקשורים לנקודה בסיסית על גג המבנה, בבטיחות וזהירות. 

בתור מומחים בתחום הניקיון ואחזקת מבנים, לפני העבודה אנו מקיימים תכנון מקצועי על מנת לתת מענה לשטח כיסוי נרחב ככל שניתן בתהליך העבודה העובד עובר מחלון לחלון ומנקה אותו באופן יסודי ומוקפד.

אנו מתחייבים שבגמר העבודה, החלונות יהיו מבריקים ולשביעות רצונכם, ללא שאריות של אבק ולכלוך של פסי הניקוי. ניהול ואחזקת מבנים בחברת נקי נקי, החברה המקצועית והאיכותית ביותר שתוכלו למצוא, לכן אם אתם מחפשים חברה מקצועית עם ניסיון רב וצוות מקצועי, חברה אמינה ואיכותית לניקוי חלונות משרדים בגובה בסנפלינג זה אנחנו, התקשרו עוד היום לייעוץ מקצועי והצעת מחיר מנצחת. הצטרפו עוד היום ללקוחותינו המרוצים.