חברת ניקיון או מנקה פרטי

חברת ניקיון או מנקה פרטי

חברת ניקיון או מנקה פרטי: כל היתרונות והחסרונות שעליכם לדעת!

במידה ואתם זקוקים לשירותי ניקיון, ייתכן ואתם מתלבטים האם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון או של מנקה פרטי. אנשים רבים מעדיפים את הטאץ’ האנושי של המנקה הפרטי עם הקשר האישי על פניה חברת ניקיון בעוד שרבים אחרים מעדיפים לקבל התחייבות למקצועיות ללא פשרות. ראשית חשוב לציין שניתן כיום לשלב בין השניים ולפניכם היתרונות והחסרונות של  שכירת מנקה פרטי לעומת חברת ניקיון.

חברת ניקיון או מנקה פרטי: גמישות עם חברת ניקיון

במידה ותשכרו את שירותיה של חברת ניקיון, סביר להניח כי תוכלו ליהנות מגמישות רבה יותר לעומת מנקה פרטית וזאת בזכות העובדה שלחברות ניקיון יש צוותים לעומת מנקה עצמאי. מסיבה זו ככל הנראה תוכלו להזמין שירותי ניקיון בהתראה קצרה ולבצע שינויים במועד האחרון. מעבר לכך, במידה ותעסיקו עובד ניקיון פרטי, סביר להניח כי יהיו מקרים שבהם המנקה הפרטי יהיה חולה\בחופה וכו’ ובמצב כזה תצטרכו לחפש מנקה פרטי אחר באופן חד פעמי.

איכות הניקיון

כאשר שוכרים את שירותיו של מנקה פרטי, חשוב מאוד לפקח עליו בצורה טובה. יחד עם זאת, כאשר מוצאים מנקה פרטי איכותי שניתן לסמוך עליו תוכלו להיות רגועים וזאת לאחר שתבצעו תקופת מעקב. תקופת המעקב צריכה לשמש גם בין היתר לפעולות הניקיון שהוא מבצע כמו הקפדה על כך שהוא איננו שופך מים על הפרקט ועוד.

לעומת זאת, כאשר אתם שוכרים את השירותים של חברת ניקיון מקצועית, ניתן להיות רגועים יותר מפני שהחברה אחראית על מקצועיותם של העובדים שלה. בעת שאתם מזמינים שירות מחברת ניקיון לניקוי חלל המכיל פרקט לדוגמא, חברת הניקיון תשלח אליכם עובד רק לאחר שקיבל את הידע והכלים הדרושים לניקיון השטח המיוחל.

ראו עוד: סימון חניונים

מחיר של חברת ניקיון

לעתים אנשים יעדיפו לשכור את השירותים של מנקה פרטי על מנת לחסוך מעט בהוצאות הניקיון. מדובר ביתרון בשכירת מנקה פרטי אך מומלץ לשים לב כי היתרון הזה מגלם בו גם כמה חסרונות, ראשית, המנקה הפרטי יהיה פחות גמיש מפני חברת ניקיון והשירות שהוא נותן לנו הינו פחות יותר. שנית, במידה ואתם מעוניינים פשוט שהמנקה שלכם ירוויח טוב, כדאי שתדעו כי ישנן חברות ניקיון משרדים רבות אשר משלמות כראוי לעובדיהן ומתייחסות אליהן כהלכה.

יחס אישי

במידה ואתם מעוניינים בשירות אישי ממנקה קבוע, תוכלו למעשה לקבל את השירות הזה הן מחברת ניקיון והן ממנקה פרטי. הסיבה לכך היא שתוכלו לבקש מחברת הניקיון מנקה קבוע ולקבל מנקה אחר רק בעת שיש צורך חד פעמי.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי: ניקיון ואחזקת מבנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי יעניין אותך גם...

היתרונות של חברת לאחזקת מבנים

יתרונות של חברה לאחזקת מבנים

מהם יתרונות של חברה לאחזקת מבנים ומהי אחריותם? יתרונות של חברה לאחזקת מבנים: אחזקת מבנים היום כוללת מלבד בנייני מגורים של 3-4 קומות גם מגדלי

Read More »
חברת ניקיון או מנקה פרטי

חברת ניקיון או מנקה פרטי

חברת ניקיון או מנקה פרטי: כל היתרונות והחסרונות שעליכם לדעת! במידה ואתם זקוקים לשירותי ניקיון, ייתכן ואתם מתלבטים האם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון

Read More »
איך מסמנים חניונים

איך מסמנים חניונים

כל מה שרציתם לדעת על איך מסמנים חניונים? איך מסמנים חניונים: במידה ואתם מחזיקים בחנייה פרטית בקרבת מגוריכם, ייתכן ואתם מעוניינים בסימונה על מנת שאנשים

Read More »