ניהול מבנים מקצועי דרך חברת ניקיון ואחזקה מקצועית ויש שקט נפשי

במגדל משרדים או מגדל דירות כפי שבונים היום, מתרחשות מדי יום הרבה תקלות שנוגעות למערכות הלוגיסטיות של הבניין כמו: מערכות סולר ונפט, פינוי אשפה, ביוב, חשמל, אינסטלציה ועוד.

אין היום שום וועד בשום בניין שמוכן לקחת על עצמו, על חשבון הזמן שלו, את ניהול הבניין. כל יום קורה משהו ולפעמים כמה דברים ביחד. צריך להחליף ידית של דלת, יש נזילה בקומה שנייה, המעלית נתקעת החל מקומה 12, וההסקה לא עובדת בקומה 5. לדאוג לתחזוקה של בניין כזה, זה פול טיים ג’וב 24 שעות ביממה, ויש כמובן גם תקלות בלילה ולכן דרושה חברה שתעניק  טיפול מידי 24 שעות ביממה.

בנוסף כאשר מדובר במגדלי מגורים, נדרשים כמה בעלי מקצוע שמבינים במערכות הגדולות שמספקות מים, נפט, סולר ועוד לבניין עצמו, כדי לדעת לטפל בתקלות שלהן. לכן עוד לפני שיש תקלות בזמן אמת, תפקידה של חברת ניהול מבנים מקצועי, היא לספק תחזוקה שוטפת וביקורת על כל המערכות כדי שיוכלו לתפקד בצורה תקינה לאורך זמן ואת זה עושים מדי שבוע.

 

ניהול מבנים מקצועי

ניקיון, גינה ולובי

כאשר מדובר על תחזוקה שוטפת ע”י חברת ניהול מבנים, הדבר הכי חשוב הוא לדאוג לניקיון, לגינון ולניקוי של החצר, החנייה והלובי. את זה עושה חברת תחזוקת המבנים באופן שוטף, כי מראה הכניסה והסביבה הוא כמו כרטיס הביקור של הבניין הזה והוא צריך להיות נקי מאוד.

כאשר מדובר בבניין שאין לו חברת תחזוקה, הוא צריך כל הזמן לדאוג שיגיע איזה מנקה, שלפעמים הוא לא מגיע, הבניין נשאר מלוכלך, הניקיון נדחה ובינתיים מצטבר עוד לכלוך. כאשר מדובר בחברה שעושה ניהול מבנים זה לא יכול לקרות כי יש לה אנשי מקצוע רזרביים בכל תחום וכל אנשי ניקיון, שתמיד מגיעים לכל בניין בזמן ובמועד שיש לנקות אותו. כך הניקיון והאסתטיקה של הבניין נשמרים כל הזמן באופן רצוף.

ראו עוד: ניקוי ואחזקת מבנים על ידי חברה מקצועית

משלמים דמי ועד לחברת האחזקה ויש שקט תעשייתי

חברת אחזקת מבנים שמנהלת תחזוקה שוטפת של בניין, קובעת מהו סכום דמי ניהול הבניין שהיא מעוניינת בהם והיא דורשת זאת מהדיירים שמחויבים לשלם זאת. לא מדובר על שכן שמשמש כוועד שמשלמים לו או לא משלמים ודוחים את התשלום, ואז שום דבר לא קורה בזמן וחלילה אם יש תקלה הקופה ריקה. כאשר יש חברת תחזוקה אין שום בעיה של תשלום דמי ניהול, כולם משלמים ואם לא לחברת תחזוקת המבנים יש את השיטות שלה לגבות את דמי הניהול מהדיירים כולם.

לחצו על הקישור על מנת לחזור לעמוד הראשי: ניקיון ואחזקת מבנים

אנו ממליצים לכם לקרוא גם את הכתבה הבאה על אחזקת מבנים וטיפים מקצועיים: למה צריך שירותי אחזקת מבנים ומה הוא כולל ?

דירוג
51star1star1star1star1star

כתיבת תגובה